sporta sistēmas

profesionālie trenažieri

Sporta sistēmas pro sols

Soli un statīvi

Dažādi soli un statīvi visu muskuļu grupu trenēšanai.

Atsvaru trenažieri

Trenažieri ar pievienotiem atsvaru blokiem.

Profesionālās treniņu stacijas

Treniņu stacijas ar vairākām darba vietām.

Brīvo svaru trenažieri

Trenažieri, kas lietojami kopā ar svaru diskiem.

True fitness spēka trenažieri

Skrejceliņi
sporta sistēmas

Sporta sistēmās piedāvātie skrejceliņi ir moderni un ērti lietotājiem, kā arī tie ir aprīkoti ar daudzveidīgām programmām un inovatīviem risinājumiem.
Sporta sistēmās iekļautie skrejceliņi pamatā ir piemēroti komerciālām vajadzībām. Skrejceliņiem ir daudzveidīgas programmas – manuālā, sirdsdarbības kontroles, mērķa sirdsdarbības programmas, dažādu ātrumu iespējas u.c.
Treniņu daudzveidībai skrejceliņiem ir iespējams pielietot arī dažādas aplikācijas. Sporta sistēmās piedāvātie skrejceliņi var būt ar dažāda veida skrejlenti, piemēram, var būt divpusējā skrejlente. Šādai skrejlentei, nodilstot vienai pusei, var izmantot otru pusi. Sporta sistēmās ir arī skrejceliņi ar īpaši liela izmēra skrejlenti. Sporta sistēmās iekļautajiem skrejceliņiem ērts un inovatīvs risinājums ir gaismas skrejlentes, kas ir iebūvētas skrejceliņa malās, to gaismas krāsa mainās atkarībā no izvēlētā skriešanas ātruma – tā var būt zila, oranža, sarkana u.c. Kā arī ražotājs ir parūpējies, lai sporta sistēmās iekļautie skrejceliņi būtu ērti pārvietojami, populārākais risinājums ir skrejceliņš ar ritentiņiem.

Savukārt profesionālie trenažieri, kas plašā klāstā ir pieejami sporta sistēmās, spēj nodrošināt īpaši augstu sporta intensitāti un muskuļu treniņu. Šie sporta sistēmu trenažieri ir aprīkoti ar specifiskiem risinājumiem profesionāla treniņa nodrošināšanai.

Close Menu