sporta sistēmas

kardio trenažieri

sporta sistēmas velotrenažieris

velo trenažieri

Trenažieri ar saudzējošu ergonomiku, piemēroti nelielas slodzes kāju augšstilbu muskuļu treniņiem. Velotrenežieri nodrošina locītavu saudzējošu treniņu, lai uzlabotu sirds un asinsvadu veselību un cirkulāciju.

Skrejceliņi

Vislabākais variants lietotājiem, kam patīk skriet. Skrejceliņi piemēroti vidējas un augstas slodzes treniņiem.

Eliptiskie trenažieri

Eliptiskie trenažieri ļauj trenēt ķermeņa augšdaļu un apakšdaļu vienlaicīgi, nodrošinot efektīvu sirds un asinsvadu treniņu un uzlabojot aerobo jaudu. Piemēroti vidējas un augstas slodzes treniņiem.

Airēšanas trenažieri un steperi

Ļoti savdabīgs kardio trenažiera veids – vienlaicīgi tiek veikts kardio un arī spēka treniņš.  Piemēroti vidējas un augstas slodzes treniņiem.

Kardio komplekti

Piedāvājam iegādāties populāru Spirit Fitness un Sportop kardio trenažieru komplektus fitnesa klubu, viesnīcu un skolu trenažieru zāļu aprīkošanai.

Kardio trenažieru aksesuāri

Viss nepieciešamais skrejceļu virsmas apkopei, kā arī grīdas segums saudzīgai kardio trenažieru lietošanai.

Kardio
sporta sistēmas

Sporta sistēmās piedāvātie skrejceliņi ir moderni un ērti lietotājiem, kā arī tie ir aprīkoti ar daudzveidīgām programmām un inovatīviem risinājumiem.
Sporta sistēmās iekļautie skrejceliņi pamatā ir piemēroti komerciālām vajadzībām. Skrejceliņiem ir daudzveidīgas programmas – manuālā, sirdsdarbības kontroles, mērķa sirdsdarbības programmas, dažādu ātrumu iespējas u.c.
Treniņu daudzveidībai skrejceliņiem ir iespējams pielietot arī dažādas aplikācijas. Sporta sistēmās piedāvātie skrejceliņi var būt ar dažāda veida skrejlenti, piemēram, var būt divpusējā skrejlente. Šādai skrejlentei, nodilstot vienai pusei, var izmantot otru pusi. Sporta sistēmās ir arī skrejceliņi ar īpaši liela izmēra skrejlenti. Sporta sistēmās iekļautajiem skrejceliņiem ērts un inovatīvs risinājums ir gaismas skrejlentes, kas ir iebūvētas skrejceliņa malās, to gaismas krāsa mainās atkarībā no izvēlētā skriešanas ātruma – tā var būt zila, oranža, sarkana u.c. Kā arī ražotājs ir parūpējies, lai sporta sistēmās iekļautie skrejceliņi būtu ērti pārvietojami, populārākais risinājums ir skrejceliņš ar ritentiņiem.

Close Menu